Ronela doli topless për herë të parë, dhe njerëzit e ngatërruan me Kim Kardashian

Këngëtarja Ronela Hajati ka guxuar më shumë seç duhet me postimin më të fundit në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ka pubikuar një foto të sajën topless duke shtangur të gjithë ndjekësit dhe fansat. Ajo shfaqet me kurriz teksa mbulon me duar gjoksin nga aparati.

Por kur të gjithë prisnin që të komentohej topless-in e Ronelës, vëmendja dhe syte duket se ngelën diku tjetër: te fundshpina. E veshur me një palë xhinse të ngushta, këngëtarja shfaqet me një fundshpinë që të gjithë ia krahasuan me atë të të famshmes Kim Kardashian. Nuk dihet nëse fotoja në fjalë është shkëputur nga ndonjë set fotografik apo projekt i radhës i këngëtares e cila duhet thënë që njihet për hiret e saj të spikatura ndonëse nuk ‘bërtet’ që t’i tregoj apo shfaq ato. Jo vetm kaq, por Ronela madje ka bllokuar edhe komentet nën foton në fjalë.

Sa i përket karrierës muzikore, Ronela Hajati pritet që shumë shpejt të publikojë këngën e saj të radhës.

Previous ArticleNext Article