Tuna tregon veshjen e klipit tё ri, pёr tё cilёn ka bashkёpunuar me stilisten e Madonnёs!

Pas suksesit tё “Chonga-s“ kёtё verё, Tuna u premton fansave tё saj njё tjetёr hit. Kёngёtarja ёshtё duke xhiruar klipin e kёngёs sё vet tё re, “ Maria“e  cila pritet t`i mbёrrijё publikut shumё shpejt. Por ndёrkohё, vetё artistja ka zbuluar njё detaj pikant ndёrsa tregonte imazhin e kёngёs. Bёhet fjalё pёr veshjen prej lateksi me tё cilёn shfaqet nё klip dhe qё ёshtё krijuar prej stilistes sё famshme, Nange Magro.

Nange i ka specialitet tё sajin veshjet prej kёtij materiali tё vecantё, e kjo i ka sjellё dhe bashkёpunime me disa emra tё famshёm si Madonna,  Nicky Minaj apo Kylie jenner.Previous ArticleNext Article