AMA 2018: Çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq

American Music Awards (AMA) 2018 u mbajt mbrëmjen e 9 tetorit në Microsoft Theater në Los Angeles dhe disa prej yjeve më të njohur të muzikës bën parakalimin e tyre në tapetin e kuq. Mbrëmja u prezantua nga Tracee Ellis Ross që veshi plot 12 veshje përgjatë natës ndërsa në skenë përformuan Taylor Swift, Dua Lipa, Jennifer Lopez, Cardi B dhe gjithashtu iu kushtuan homazhe nderi Aretha Franklin dhe Queen. Që nga Jennifer Lopez te Cardi B e Taylor Swift ja çfarë veshën yjet e muzikës në edicionin e 46-të.Tracee Ellis Ross

Amber Heard

Heidi Klum

Bebe Rexha

 

Cardi B

Ciara dhe i biri Future Zahir Wilburn

Dua Lipa

Jennifer Lopez

Kelsea Ballerini

Khalid

Bad Bunny & J Balvin

Tiffany
Rita Ora
Previous ArticleNext Article