Lori Hoxha dukej një yll me të bardha në Instagram, por sa kushtonte veshja e saj?

Trashëgimtarja e Top Channel shquhet për rrobat dhe kombinimet e saj të bukura ( e normal, i takon që të jetë një fashionista e vërtetë), por këtë herë, me veshjen e bardhë që na tregoi përmes Instagramit, ishte një shkëlqim i vërtetë!!!  Fustani i nxirrte në pah linjat perfekte, grimi nuk kishte të sharë, por edhe aksesorët ia shtonin shumë peshën të gjithë pamjes së saj, të denjë për tapetin e kuq!

Por sa kushton e gjithë kjo “mrekulli“? Site i njohur në Instagram , WhatTheyWearin ka marrë përsipër të bëjë një përllogaritje. Sipas tij, fustani është  Samara White Cown Drapped Jersey Dress (130€);

Sandalet Louboutin  Spiko Spiked Ankle-Wrap Red Sole Pump (850€)

Dhe canta është firma Dior, nuk jepet cmimi por merret me mend që kushton ca dhe ajo!

Previous ArticleNext Article