Futbollisti i njohur shqiptar bëhet baba, menjëherë pas ndeshjes Shqipëri- Jordani! 0

Menjëherë pasi ka përfunduar përballja mes Kombëtares jordane dhe asaj shqiptare, futbollisti Andi Lila ka marrë lajmin e bukur se bashkëshortja është gati për të sjellë në jetë fëmijnën e tyre të dyrë.

Futbollisti ka  udhëtuar drejt Janinës për të qenë i pranishëm gjatë momentit Sipas ‘Tiranapost’ bashkëshortja e Lilës ka sjellë në jetë një vajzë të shëndetshmetshme, të cilën çifti e pagëzoi me emrin Axa. Andi dhe bashkëshortja Ornela janë edhe prindër të një djali 5 vjeçar i cili quhet Ayan.

Previous ArticleNext Article