Ky çift fiton çmimin e parë për idenë më të frikshme për Halloween!

Festa e Halloween nga disa njerëz meret shumë seriozisht, por ky çift me siguri do të fitojë çmimin e parë për idenë më origjinale e njëkohësisht më të frikshme për të kremtuar festën e shpirtrave. Todd dhe Nicole Cameron kanë shkuar në një fushë me kunguj, simbolin e Halloween dhe prej aty kanë realizuar një lindje live, pasi Nicole ishte ‘shtatzënë’.

Nëse prisni që nëna e re të sjellë në jetë një bebe gaboheni, pasi çifti u bënë prindër të një përbindëshi, të cilin ata e trajtuan si një foshnjë duke e mbledhur me batanije dhe duke I bënë në gojë biberonin.
Për më shumë shihni fotot dhe me siguri do të jeni dakord me ne që çifti kanade meritojnë ta fitojnë garën e këtij Halloween-i.Previous ArticleNext Article