Pas ndarjes, Channing Tatum me tё dashur tё re: ёshtё njё VIP, ( ka qenё dhe nё Tiranё) dhe duket tamam si …ish gruaja!!!!

Ndarja e Channing Tatum me Jenna Dewan ishte njё goditje e fortё pёr fansat: cifti mjaft simpatik dukej aq i dashuruar sa tё gjithё mendonin se historia e tyre ishte nga ato qё janё bёrё pёr tё zgjatur. Por nuk ndodhi kёshtu, dhe pavarёsisht dhimbjes, aktori tani po ecёn pёrpara duke u pёrpjekur tё rindёrtojё jetёn e vet.

Ai ka gjetur njё tё dashur tё re. Problemi ёshtё se kёngёtarja pёr tё cilёn bёhet fjalё ngjan shumё me ish bashkёshorten, ndaj tё gjithё pyesin: a e ka harruar vёrtet Jennёn? Apo ёshtё thjesht rastёsi qё sytё i shkuan tek Jessie J, nje brune simpatike me sy jeshilё ashtu si dhe aktorja bukuroshe.

Miqtё e tij thonё se pёr Channing, kjo ёshtё dicka e re dhe ai ndihet mirё nё shoqёrinё e 30 vjecares, qё pёrpara disa kohёsh u shfaq si biseksuale, por tani thotё se ajo ishte thjesht njё fazё kalimtare nё jetёn e saj.

Previous ArticleNext Article