Roberti dhe Nora u ribashkuan! Te dy në Tiranë për të festuar…

Robert Berishës dhe Nora Istrefit do t’i duhet të qëndrojnē larg njëri-tjetrit këto kohë për shkak të qëndrimit në Tiranë dhe angazhimit të Robertit në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”. Por çifti, pavarësisht angazhimeve, ka gjetur kohë për njëri-tjetrin dhe janë takuar në kryeqytet nga ku na kanë publikuar edhe foto e video në Instagram ku shihen teksa shkëmbejnë puthje.

Por ky bashkim i çiftit duket se nuk ka qënë dhe aq rastësor pasi shkak mund të jetë bërë një moment i rëndësishëm në jetën e tyre. Ata kanë treguar për ndjekësit se të dy janë pajisir me shtetëai shqiptare dhe kanë mundur të përfitojnë pasaportat si shtetas të Republikës së Shqipërisë.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë martuar në shtator të vitit 2014 pas një lidhje disa vjeçare dhe janë prindër të vajzës së tyre të vetme, quajtur Renee tashmë 3 vjeç.Previous ArticleNext Article