Cfarë veshën VIP-at ( dhe të ftuar të tjerë) në dasmën e dytë më të madhe mbretërore të vitit!

Robbie Williams dhe e shoqja mbërriten të parët në eventin e mbushur me të ftuar VIP: dasma e princeshës Eugenie ishte më e rëndësishmja pas asaj të princit Harry dhe Meghan Markle-it e tërhoqi vëmendje të jashtëzakonshme, ashtu sic në fakt edhe pritej.Mes emrave të njohur që vërshuan në kështjellën Ëindsor, ishin dhe Naomi Campbell e Demi Moore, aktorja dhe modelja Liv Tyler, këngëtarja Ellie Goulding, modelja Cara Delevingne. Jashtë liste nuk mbeti as Ricky Martin apo vajza bukuroshe e Kate Moss, Lily. Kapelja është e detyrueshme në rastë të tilla, por kombinimet në përgjithësi na tërhoqën shumë e po jua tregojmë dhe juve.Previous ArticleNext Article