Kur ditëlindjen ta organizojnë kolegët: Florian Binaj s`pati nevojë të lodhej për asgjë!!!

Ka kolegë e kolegë, dhe falë tyre, aktori i njohur i “Portokallisë“  nuk ka për ta harruar lehtë këtë ditëlindje. Flori mbushi 33 vjec; njerëzit me të cilët punon u kujdesën që kjo ditë të kalonte sa më bukur për të. Nuk bëhet fjalë për stafin e spektaklit të madh të humorit, por për atë të “Top Albania Radios“, pjesë e të cilit ai është që prej vitit 2007 nëpërmjet emisionit radiofonik “Rikoshet”.

Sesa mirë shkokan pjesëtaret e këtij stafi këtë na e tregojnë fytyrat e qeshura në foto dhe vetë organizimi. Ata e kanë pritur me Florin orën 12 të natës në një lokal me birra, tortë e të gjitha!

 

Previous ArticleNext Article