Bebe Rexha ka realizuar një duet me këngëtarin shqiptar dhe ne mezi po presim

Ajo është një yll botëror, e prejardhjen e saj Bebe Rexha e ka ‘bërtitur’ me të madhe sa herë i është dhënë rasti. Këngëtarja e famshme i ka përkrahur dhe mbështetur gjithmonë artsitët e Shqipërisë, por kësaj here suporti i yllit ndërkombëtar ka arritur deri aty sa ajo të realizojë një këngë me një ndër këngëtarët më të rinj të muzikës.

Seven Saraçi është këngëtari nga Kosova që do të ketë fatin të realiojë një bashkëpunim me Beben. Në një intervistë për “Sevenbizz” Saraçi është shprehur se demo e këngës është gati, ndaj ne mezi po presim.

Previous ArticleNext Article