Kush është modelja shqiptare që ka hyrë në listën e femrave më seksi të botës!!

Klasifikimi i femrave më joshëse të globit është shumë i rreptë; duhet të përmbushësh disa kritere goxha të forta që të bëhesh pjesë e kësaj renditjeje. Por portali “Wap Mag “ e ka pasur duket të pamundurën të mos i pranojë format perfekte të bukuroshes Tika Camaj, e cila tërhoqi shumë vëmendje në show-n e fundit të Victoria`s Secret.Bukuroshja shqiptare nga Mali i Zi ka sfiluar edhe për emra të tjerë të njohur si D&G , Gucci, Cavalli, Oscar de la Renta , Chanel, Carolina Herrera, Jimmy Choo, etj dhe ka punuar në Amerikë e në Europë. Linjën perfekte trupore duket ia detyron deri diku edhe sportit, më saktë arteve marciale.

Previous ArticleNext Article