Dalin imazhet e para: Ja çfarë ka veshur Armina për fejesën me Zenin

Siç edhe ju thamë më herët, Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha organizojnë ditën e sotme ceremoninë e fejesës pas lidhjes disa vjeçare. Ndonëse ceremonia pritet të jetë private, imazhet e para kanë nisur të postohen nga vet blogerja.

Armina ka treguar veshjen e saj për këtë event dhe ka zgjedhur pikërisht një fustan të gjatë me lule ngjyrë rozë të kombinuar me një palë sandale po rozë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article