Është zyrtare/ Meghan dhe Harry do të bëhen prindër! 0

Meghan Markle është shtaztënë me fëmijën e saj të parë. Lajmi i bukur është bërë publik menjëherë sapo çifti preku Sidneyn për turin e tyre të parë madhor në të gjjthë botën. Burimi zyrtar i Pallatit Mbretëror tha se Duka dhe Dukesha e Sussex janë shumë të kënaqur të lajmërojnë se ata presin të bëhen prindër prancerën e 2019-ës. Gjatë udhëtimit për në Australi Meghan është parë të mbajë dorën në stomak.

Dyshimet për shtatzëninë e Meghan lindën në dasmën e Eugenie ku Dukesha nuk e hoqi asnjëherë pallton, duke mbuluar barkun.

 

Previous ArticleNext Article