Me këtë foto, Xhensila na tregon pamjen e vërtet të një nëne të re… 0

Xhensila Myrtezaj prej 3 muajsh është bërë nënë për herë të parë dhe siç gjithë nënat e reja e dinë, muajt e parë të mëmësisë janë të mbushur me pagjumësi dhe praktikë.

Sigurisht të njëjtën gjë po përjeton edhe këngëtarja e njohur shqiptare, e cila mëngjesin e sotëm ka zgjehdur të publikoi një foto të sajën në Instagram ku shfaqet më natyrale se asnjëherë. Pa make up, me flokë disi të shpupurisur këngëtarja shfaq portretin e saj e sapozgjuar në mëngjes- nëse ka mundur të flerë sigurisht:)

Xhensila dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku mirëpritën në jetë vajzën e tyre Ajka më 12 korrik të këtij viti, vetëm 10 muaj pas ceremonisë së martesës, mbajtur në shtator të 2017-ës.

Previous ArticleNext Article