5 ide të reja se cfarë të vishni mbrëmjen e Vitit të Ri!! ( bota e showbizit e paska nisur numërimin së prapthi!). 0

Për të bërë plane nuk është asnjëherë shumë herët, as kur flitet që në tetor për Vitin e Ri. Ato që e dinë tashmë se ndërrimin e viteve do ta festojnë jashtë shtëpisë, mund ta krijojnë që tani një ide për të mos i lënë gjërat në momentin e fundit  ( sic bëjnë gjithmonë shume prej nesh). I pari në listë është fustani i zi me temina si ai i Khloe Kardashian, që mbulon shpatullat, por ekspozon këmbët.

Fustani i derdhur që ngjason me një këmishë nate qenka goxha i kërkuar e po t`i bëni një kombinim edhe me printin më “in“ të momentit, atë të leopardit, do ta trullosni sallën fare!

Kur akrepat të shënojnë 12-tën dhe ju keni veshur një jumpsuit me temina, do ta shikoni sa  e bukur do t`ju duket mbrëmja!!

Fustani i gjatë dhe i ngushtë pas trupit nuk ju lë kurrë në baltë!

E reja e madhe sivjet qenkan kombinimet sport-shik, po teminat nuk mungojnë as në këtë rast!

Previous ArticleNext Article