Foto/ Brenda festës së 50-vjetorit të Tanit të Topit!

Ashtu si çdo vit edhe këtë 16 tetor familja e madhe e Top Channel ka festuar ditëlindjen e themeluesit të gjigandit mediatik. Nëse do të ishte gjallë Dritan Hoxha do të festonte bashkë me familjen e gjithë stafin e Top Media 50-vjetorin e tij të lindjes. Por fati deshi që jeta e tij të ndërpritej tragjikisht në moshën 40-vjeçare në askidentin e tmerrshëm në maj të vitit 2008.

Megjithatë siç edhe është bërë traditë, Presidentja Vjollca Hoxha ka mbledhur familjen e saj e të gjithë punonjësit për të festuar këtë ditëlindje në mungesë të Tanit. Në  një prej ambienteve më të reja të Top Channel, mbërmja festive nisi me fjalimi  e zonjës Hoxha, ndërsa në ‘led-wall’ transmetoheshin fragmente nga jeta e Tanit, me familjen, vajzat, djalin e sapolindur, e sigurisht momentet gjatë punës për të çuar përpara ëndrrën që ai kishte nisur…

Ne ju sjellim përmes fotove atmsoferën e krijuar në ditëlindjen e 50-të të Dritan Hoxhës.

Vjollca Hoxha dhe Albana Osmani

Vjollca Hoxha dhe Oriela Nebiaj


Bledar Sejko dhe Vjollca Hoxha

Jonida Aliçkolli, Luana Vjollca

Kelvi Kadilli, Dojna Mema

Dori dj, Dojna Mema

Delinda Zhupa, Eni Vasili

Erdit Asllanaj, Irgen Çela

Delinda Zhupa, Vjollca Hoxha

Renada Caci, Erdit Asllanaj 

Elgid Doda, Klea Huta, Florjan Binaj

Ervin Kurti, Alban Dudushi, Bieta Sulo

 

 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article