Luana nxjerr fotografinë e mbesës adoleshente dhe është: “uau“!!

Në familjen Vjollca, bukuria është ne gene. E kemi parë tek Marina dhe Luana, por edhe dy motrat e tjera të tyre jane mjaft simpatike. Këto tipare të bukura nuk është e vështirë të gjenden edhe tek mbesa e brune e dy bukurosheve të ekranit, Jori.

Ishte Luana ajo që postoi në rrjetet sociale foton më të fundit të Jorit, shoqëruar me komentin “ Bisha ime“, një formë përkëdhelie duket për adoleshenten që shfaqet aty tepër joshëse.

Dhe nëse e mbanin mend Luanën brune në fillesat e saj në television, besojmë do ta vini re ngjashmërinë.

Previous ArticleNext Article