Gëzuar ditëlindjen Lori Hoxha! 25 fotot e saj më të bukura për 25 vjetor

Njëra prej trashëgimtareve të gjigandit mediatik shqiptar Top Media, Lori Hoxha feston sot (19 tetor) ditëlindjen e saj. E cilësuar si fashionistja më e spikatur e trend setter-i më i ndjekur në Shqipëri, Lori mbush sot 25 vjeç dhe me këtë rast “Revista Bordo” i uron ditëlindjen me 25 fotot e saj më të bukura e më të pëlqyera në Instagram.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article