Bella Hadid zhgënjen fansat: modelja fryn buzët dhe jo të gjithëve u pëlqen pamja e saj e re!!! 0 871

Bella Hadid ndoshta ka menduar se me buzët e fryra do të pëlqehej akoma më shumë nga fansat, por modelja është gjendur nën një rrebesh kritikash. 22 vjecarja u shfaq me një pamje tjetër, e cila nuk dihet me saktësi nëse është pasojë e make up-it ose pozës vetë, apo bëhet fjalë për një ndërhyrje te mirëfilltë kozmetike. Por një pjesë  e ndjekësve të saj në rrjetet sociale këmbëngulin për këtë dytën dhe janë hedhur në sulm.“ Vajza, cfarë dreqin ndodh me ju, përse nuk mund të jeni natyrale. Dukeshe 100 herë më mirë përpara. Të lutem riktheju asaj që ishe, shkruan një nga fansat. “C`i paske bërë buzëve`, vazhdon një tjetër. Bella nuk i ka pranuar as përpara ndërhyrjet estetike, por fotot e saj e tregojnë qartë se më e pakta fare që modelja ka bërë, ka qenë një operacion për rregullimin e hundës.

 

Previous ArticleNext Article