Bora Zemani bëhet bionde dhe na la gojë hapur! 0

Ajo është njohur për flokët e gjatë e të zinj. Por duket se Bora Zemani ka vedosur të bëjë një ndryshim drastik duke u kthyer në bionde. Moderatorja ka postuar një foto në instastory në të cilën u shfaq me ndryshimin surprizues.

Bora i ka lënë ndjekësit gojëhapur me ‘look-un’ e ri pasi flokët biond i shkojnë me të vërtetë shumë. Megithatë nuk përjshtohet mudësia që bukuroshja e ekranit të ketë vënë peruke, por mbetet të presim të dielën për të parë se di do të dali në ekran.

Këtë sezon Zemani është në krah të Ardit Gjebreas në rubrikën e “Këngës Magjike”.

Previous ArticleNext Article