Ermali rrëzon Luanën gjatë përgatitjeve të emisionit, dhe nuk kërkon ndjesë!! 0

Luana Vjollca rrëzohet në mes të pergatitjeve te emisionit, shkaktari është Ermali dhe as që i vjen keq fare. Videoja që vetë moderatorja ka postuar në Instagram është sa serioze, aq edhe komike. Ose më saktë, të tillë e bën prania e Ermal Mamaqit i cili vendosi që këtë radhë, krahas  emisionit të tij  “ Xing me Ermalin“ , t`i përgjigjet edhe ftesës së koleges së Top Channel.

Autorja e “Shiko kush Luan“ ka vendosur t`i tregojë fansave disa copëza nga emisioni përpara se ai të transmetohet në mbrëmje dhe pjesët më pikante janë ato kur Ermali, që humorin e ka në gjak, e imiton dhe shfaqet me paruke bjonde; pastaj e përqafon fort moderatoren duke e rrëzuar në tokë. A nuk është gallatë?

 

 

 

View this post on Instagram

 

TONIGHT 21:00 🎬🔥🔥🔥@shikokushluan Video by @photographerflamurilazi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Previous ArticleNext Article