Këto çizme për ditët me shi janë aq të bukura sa nuk do të donit ti hiqni më nga këmba!

Ajo çka ne kërkojmë kur te një palë çizme për ditët me shi është që të jenë të rehatshme, jo shum ëtë rënda, të lezetshme dhe sigurisht të mos fusin ujë. A mund të gjejmë një palë çizme të tilla? Në fakt po. Ne kemi zbuluar disa çizme kundra ujit perfekte për ditët me shi të cilat janë edhe shumë moderne.

Melissa classic chunky heel boot

Moschino rubber chelsea rainboot

Fendi rubber boots

Jeffrey Campbell hurricane rainboot

Anthropologie colloquial rainboot

Barneys New York neoprene rainboot

Lemon Jelly waterproof boots

Off-White for riding quote rainboot

Rag & Bone moto rainboot

Bernardo paxton rain boots

Previous ArticleNext Article