Zbuloni shifrën e lartë! Ja sa paguhet Robert Berisha për një koncert

Berisha është muzikant dhe këngëtar me mbi 15 vite karrierë dhe vijon ende të mbetet i kërkuar në club-e apo koncerte dhe të vlerësohet shumë mirë edhe nga ana materiale. Bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi ka zbuluar në emisionin e djeshëm “Shiko kush Luan” në Top Channel se si janë pagesat që merr ai në koncerte. “Pagesa më e ulët që kam marr në një koncert ka qenë 300 euro”-u shpreh Roberti ndërsa pohoi se shifra më e lartë që ka marr nga koncertet kap vlerën e 3000 eurove.

Berisha nuk zbuloi se sa është tarifa mesatare e një koncerti, por me sa la të kuptohet varion brenda këtyre vlerave nga 300-3000 euro.

Previous ArticleNext Article