Lori Hoxha lë Shqipërinë, zhvendoset për të jetuar në Londër!

Trashëgimtarja e Top Media-s, Lori Hoxha mendohet se është zhvendosur për të jetuar në Londër. Ndonëse gjithmonë jeta e saj ka qenë e ndarë mes Shqipërisë, Londrës dhe Italisë, tashmë duket se 25 vjeçarja ka lënë vendin për të nisur jetën e saj në Britani.

 

View this post on Instagram

 

couldnt decide

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Shkak për këto zëra është bërë njëra prej dhuratave që Lori ka marr për ditëlindjen e saj, ku një mikeshë e saja i kishte dhuruar një mbajtëse çelësash dhe në pusullë i shkruante se janë për shtëpinë e saj të re në Londër- adresën e së cilës Lori është kujdesur ta fshij.

Nuk dihet se cila është arsyeja e kësaj shpërnguljeje e nëse bëhet fjalë për ndonjë lëvizje sezonale, projekt personal apo nëse e gjitha lidhet me formimin profesional të Lori Hoxhës, megjithatë deri më tani përveç fotove, Lori nuk ka komentuar asnjë nga zërat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

View this post on Instagram

 

mood: ray reddington

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

View this post on Instagram

 

how’s your sunday going?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Previous ArticleNext Article