Jessica Alba dhe sekreti i tmerrshëm i adoleshencës së saj!

Jessica Alba nuk është tamam personi që njihni nga ekrani. E shikoni si një femër serioz e krejtësisht të arrirë në jetë, por aktorja amerikane ka pasur një të shkuar të shënjuar nga probleme të forta, për të cilën ka preferuar të mos flasë deri më tani.Kur ishte vetëm 15 vjec dhe merrte pjesë në xhirimet e filmit Flipper, aktorja nisi të marrë disa telefonata anonime, të cilave nuk ua vuri shumë veshin. Por shumë shpejt pas kësaj, e gjeti veten në një situatë të frikshme: Jessica u rrëmbye dhe u mbajt për 14 orë. Familja e saj kaloi në panik; aktoren e gjetën në portbagazhin e një makine, me duar dhe këmbë te lidhura.

Rasti nuk u zbardh dot sepse Jessica nuk i kishte parë agresorët dhe nuk ofroi dot asnje informacion mbi ta. Aktorja u zhvillua shumë shpejt në adoleshencë dhe me bukurinë e saj dhe format  trupore binte shumë në sy, por ky u kthye në problem sepse nisi te shihej me sy të keq nga shokët e shkollës e profesorët, e madje perflitej si e përdalë.

Aktorja e re e vuajti aq shumë poshtërimin sa nisi të hante pa kontroll duke pësuar crregullime të mëdha shëndetësore.

Previous ArticleNext Article