Si rrallëherë Alketa Vejsiu shkel ligjin!

Të kalosh rrugën në kah të kundërt është mirëfilli një shkelje ligji, ndaj edhe moderatorja Alketa Vejsiu çuditi pak orë më parë teksa postoi një foto në Instastory teksa ajo po kalonte në rrugë në kundravajtje. Por vetëm pak çaste më vonë Vejsiu ka sqaruar se nuk bëhet fjale për shkelje ligji sepse rruga në të cilēn ajo ka kaluar ishte e re dhe nuk ishte inaguruar ende.

Në fakt ishte e çuditshme të bëhej nga Alketa një shkelje e tillë, aq më tepër ta ndante me te gjithë në instagram.

Previous ArticleNext Article