Emina Cunmulaj bën “për një lek“ blogeren që poston foto e mbuluar me gjak!!

Është tejet kontroverse në postimet e saj, por këtë herë blogerja  e ka tepruar shumë dhe Emina Cunmulaj nuk duroi dot, po “ia përplasi“ hapur. Suedezja Maxinne Björk jeton në ishullin  e Balit dhe e paraqet veten si natyraliste. Shumë prej fotove të saj në Instagram janë mjaft polemizuese për shkak se prekin tema të forta lidhur me intimitetin e shfaqin lakuriqësi.

Ama kjo e fundit vërtet që e kalonte masën. Blogerja ka postuar një foto që e tregon të mbuluar me gjakun e periodave ( sic e shpjegon vetë në mesazhin shoqërues).

E tepërt, apo jo? Kështu mendon dhe Emina që replikon në profilin e saj duke I shkruar: “Jo vajzë jo, kjo foto thjesht më bëri për të vjellë!!“.

 

Previous ArticleNext Article