Jennifer Lopez cmend fansat, del gjysëm e zhveshur dhe është super e tonifikuar!!!

Jennifer Lopez na la pa mend: fustani I saj i fundit, një Valentoni ngjyrë jeshile të fortë me xixa, është subjekt diskutimesh të zjarrta në internet e jo më kot. Ai lë të ekspozuar gjysmën e trupit të aktores që nuk ka veshur asgjë poshtë ( s`po e mendojmë fare cdo të ndodhte për shembull po të frynte erë)!!

Format e JLO s`kanë të sharë: në moshën 49 vjecare ajo tregon se mund të kesh një super trup ka pikë celuliti e të formuar bukur ( sigurisht me një ushtri instruktorësh nga pas).

Fotot e saj për kopertinën e InStyle 2018 i kanë lënë njerëzit praktikisht gojëhapur. Jennifer rrëfen se në familjen e saj, format e rrumbullakosura konsideroheshin më të bukurat dhe se modelet e dobëta nuk e kanë tërhequr asnjëherë.

Previous ArticleNext Article