Këngëtarja e njohur shqiptare qenka në ditët e fundit të shtatzënisë dhe e ka mbajtur të fshehtë!

Një prej këngëtareve më të dashura për publikun e muzikës popullore e asaj qytetare, po përjeton emocionet e pritjes së ëmbël, pasi vetëm pas pak ditësh ajo do të bëhet nënë për herë të parë. Maya është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe sipas Intv ajo është në pritje të një djali. Artistja ka preferuar ta mbajë larg nga syte e publikut pritjen e ëmbël, duke e shijuar vetëm për vete periudhën e bukur të pritjes së bebes.

Previous ArticleNext Article