Veshjet më të bukura të shfaqura në tapetin e kuq të 2018-ës

Çdo vit tapeti i kuq mbushet plot me vipa dhe veshjet e tyre fantastike në eventet e tyre si VMA, çmimet Oscar, çmimet EMMY, festivalin e Kanës dhe shumw të tjera. Të zgjedhësh të veshurit më mirë është paksa e vështirë si punë por dikush duhet ta bëjë. Më poshtë ju paraqesim veshjet më të mira të vipave që janë shpalosur në tapetin e kuq.

Angelina Jolie veshur me Ralph & Russo

Millie Bobby Brown veshur me Calvin Klein

Mandy Moore veshur me Ralph Lauren

Cardi B veshur me Ashi Studio

Kate Middleton veshur me Jenny Packham

Reese Witherspoon veshur me Michael Kors

Zoey Deutch veshur me Elie Saab

Viola Davis veshur me koleksionin e  Michael Kors 

Margot Robbie veshur me Chanel

Octavia Spencer veshur me Brandon Maxwell

Lupita Nyong’o veshur me  Versace

Nicole Kidman veshur me Armani Privé

Jennifer Lawrence veshur me Dior

Saoirse Ronan veshur me Calvin Klein

Emily Blunt veshur me Oscar de la Renta

Amal Clooney veshur me Richard Quinn

Rihanna veshur me Maison Margiela

Frances McDormand veshur me Valentino

Gigi Hadid veshur me Versace

Blake Lively veshur me Versace

Kendall Jenner veshur me  Schiaparelli

Joan Smalls veshur me Roberto Cavalli

Diane Kruger veshur me Giorgio Armani Prive

Sandra Bullock veshur me Elie Saab

Gemma Chan veshur me  Oscar de la Renta

Dakota Fanning veshur me Dior

Natalia Dyer veshur me Dolce & Gabbana

Tiffany Haddish veshur me Prabal Gurung

Constance Wu veshur me Jason Wu

Jessica Biel veshur me Ralph & Russo

Thandie Newton veshur me Brandon Maxwell

Issa Rae veshur me Vera Wang

Burimi/Marie Claire

Previous ArticleNext Article