E kritikuan se puthi të bijën në buzë, Robert Berisha i kthehet e nuk ia përton!!

Këngëtari shqiptar është shumë i zënë me jetën e tij profesionale e së fundi, angazhimi me “ Dance With Me“, e ka mbajtur akoma edhe më shumë larg familjes, ndaj mallin nuk e fsheh dot. Në cdo moment që mundet, Roberti kthehet të qëndrojë pranë të shoqes, Nora Istrefi dhe të bijës, dashurinë për të cilën ë shprehur së fundi edhe përmes një fotoje, ku shihet duke e puthur vajzën në buzë.

Reagimet kanë qenë të ashpra, por edhe Roberti nuk I ka lënë pa përgjigje. “Shyqyr qe eshte vajza ime dhe fati i saj eshte qe nuk e perpiva fare, po kaloi mire me nje puthje. Aq shume me merr malli per te”, tha këngëtari për Class. Në fund pastaj, u përpoq të tregonte se nuk ka vend për paragjykime  të tilla. “Portalet puthin edhe vajzat e te tjereve dhe nuk ju duket e çuditshme. Por, kur shohin fytyra publike qe bejne nje gjest te tille, atehere bejne nje shkrim qe te perfitojne nga klikimet. Gjithsesi, jane shume te mire. Une i dua fort”, ka shkruar ai.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article