Horoskopi ditor, 5 nëntor 2018

DASHI

Shumë planete do ndikojnë sot në jetën tuaj në çift dhe do e bëjnë atë më të bukur. Shfrytëzojeni për t’i shprehur më tepër ndjenjat dhe emocionet.

DEMI

Dashuria në çift do jetë një nga prioritetet tuaja sot. Do kujdeseni shumë që klima të jetë sa më e ngrohtë dhe më e qëndrueshme. Do ja dilni. Asnjë planet nuk do ndikojë tek financat.

BINJAKET
Mos kërkoni të qëndroni gjithë kohës pranë atij që dashuroni sepse kjo nuk është e mundur. Në planin financiar mos i besoni shumë kujtesës dhe të shpenzoni pa kufij nëse nuk doni të ngeleni pa lekë.GAFORRJA
Dita e sotme do jetë shumë e mirë si për ata që kanë një lidhje ashtu edhe për beqarët. Çiftet do fillojnë projekte të përbashkëta dhe do ndihen të lumtur në krahët e partnerit.

LUANI
Influenca e yjeve në jetën sentimentale të çifteve do jetë e favorshme. Urani dhe Neptuni do iu sjellin përmirësime të financave, por mos u tregoni impulsive me shpenzimet.

VIRGJERESHA

Venusi do iu garantojë sot një jetë sentimentale harmonike dhe mjaft të bukur. Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah. Do e keni pak të vështirë ta ekuilibroni buxhetin sot.

PESHORJA

Nëse jeni ende vetëm, influenca e yjeve do sjellë takime të rëndësishme dhe dashuri me shikim të parë. Në planin financiar nuk duhet të hidhni asnjë hap të nxituar sepse do keni shumë probleme më vonë.

AKREPI

Sot do merrni vendime të rëndësishme për jetën tuaj në çift dhe kjo do iu bëjë të ndiheni edhe më mirë. Personi që keni në krah do tregohet i dashur dhe i sinqertë me ju.

SHIGJETARI

Nëse jeni në çift bëni kujdes nga keqkuptimet që mund të lindin. Mundohuni që t’i shmangni ato më sa të mundeni. Në planin financiar nuk do i zgjidhni ngadalë problemet, por do kërkoni zgjidhjen e menjëhershme.
BRICJAPI

Nëse jeni në çift, jeta juaj ka rrezik të jetë mjaft e turbullt. Nuk do doni të bëni as lëshimin më të vogël dhe partneri ca më pak. Shikoni mirë atje ku do shkelni në sektorin e financave sepse mund të rrëzoheni.

UJORI

Klima në jetën në çift do jetë e dyzuar. Do jetë e vështirë të thuhet nëse do keni surpriza të këndshme apo në të kundërt do përballeni me lëkundje serioze.

PESHQIT

Mos u tregoni shumë kërkues ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj dite sepse ai nuk do mund t’ua plotësojë dot dëshirat. Nëse nuk toleroni do keni probleme.

Panorama/

Previous ArticleNext Article