Kush është këngëtarja më e mirë këtu sipas Alketa Vejsiut!!!!

Për moderatoren e njohur, këngëtarja e re, por me një talent të madh e zë të fuqishëm është praktikisht një “ Lady gaga Junior“.

“Cfare force ka kjo vajze! Klipi dhe Kenga e Re e Arilenës publikohet serish ne Nentor/ Muaji i Fatit i kenges “Nentori”… Fituesja me e suksesshme e X Factor Albania, nje “ Lady Gaga Junior”, nje talent i vertete i muzikes Pop! Zë magjik! Kurajo, sakrificë, përkushtim, forcë, zemër, talent, pasion, dashuri, mendje. Kjo është Arilena Ara! Këngëtarja ime e preferuar! Të uroj një duet me Dua Lipën,”- ka shkruar Alketa Vejsiu në rrjetet sociale.

Arilena u rikthye këto ditë me produksionin e saj më të ri muzikor, “Last train to Paris”.

Previous ArticleNext Article