Si duket sot, 20 vjec, vajza e Paul Walker ( dhe cfarë thotë e ëma për yllin hollivudian, të zhdukur tragjikisht)!!!!

E bija e Paul Walker ka mbushur këto ditë 20 vjec, dhe sa vjen e bëhet më e bukur. Nuk është cudi në fakt, që Meadow Walker synon të ndjekë një karrierë modelingu. Në përgjithësi, ajo është mjaft e tërhequr dhe nuk tregon shumë për veten në rrjetet sociale, por pese vjet nga vdekja tragjike e të atit, aktorit aq të adhuruar në mbarë botën Paul Walker, vajza tregoi dëshirën për tu bërë modele.

I vëllai i Paul-it, Cody, rrefen se aktori e adhuronte të qenit baba; e donte shumë të bijën, e kishte si dritën e syve. Edhe e ëma e Paul-it ndërkohë, Cheryl tregon se cfarë marrëdhënie të vecantë kishte ai me vajzën.

Ishte shumë krenar për të dhe donte që të ishte gjithmonë e lumtur; ditën kur vdiq, mëngjesin e kishin ngrënë bashkë, e pastaj erdhën për vizitë nga ne. Meadow, vazhdon Cheryl, ishte e gjithë bota e Paul; nuk di të ketë ndonjë prind tjetër që ta ketë dashur më shumë fëmijën e tij.Previous ArticleNext Article