SONDAZH/ Votoni mashkullin shqiptar më seksi!

Bota e zgjodhi mashkullin më seksi të planetit Tokë. Idriz Elba, aktori Hollywood-ian e fitoi këtë trofe për vitin 2018, sigurisht me meritë të plotë. Nisur nga kjo ne të bordo.al menduam të realizojmë një sondazh për të zgjedhur mashkullin më seksi të ‘planetit’ tonë të vogël Shqipëri. Që nga këngëtarë,aktorë, moderatorë e deri tek modelë, ne kemi mbledhur emrat të cilët mendojmë se janë seksi (dhe jo, të jesh seksi, jo domosdoshmërisht duhet të jesh i bukur). S’e dimë juve, por për ne zgjedhja duket pak e vështirë, sepse për hir të së vërtetës paskemi goxha çuna seksi.

Zgjidhni të preferuarin tuaj, në sondazhin e mëposhtëm!

Previous ArticleNext Article