Zbulohet kush është e dashura e aktorit më të bukur të Turqisë ( që është shqiptar)!!!!

Can Yaman konsiderohet si aktori më i pëlqyer i Turqisë, por 29 vjecari e kishte mbajtur të fshehtë lidhjen e tij edhe pse kurioziteti për të parë se kë ka në krah djaloshi I pashëm, ka qenë I madh!!  U përfol shumë se Can mund të ishte joshur prej koleges së tij të sheshxhirimit, Demet Ozdemir. Ndarja e saj me të fejuarin i ndezi dhe më shumë thashethemet, edhe pse Demet e mohonte lidhjen me aktorin e adhuruar nga gjinia femërore në vend e përtej tij.

Dhe rezultoi se paska pasur të drejtë, ose të paktën thonë mediat turke, sipas të cilave Can është i dashuruar  me stilisten Elif Tutarkaban, e cila konsiderohet si një ndër femrat më joshëse natyrale ( pas asnjë ndërhyrje estetike pra) në vend. 

Previous ArticleNext Article