John Bon Jovi ka një arsye të fortë përse nuk e duron dot Kim Kardashianin!!!

Këngëtari i shumëadhuruar grupi i tij muzikor kanë 35 vjet që mbushin plot stadiumet në cdo koncert që japin, dhe vlerësimi i tij për Kim Kardashianin e familjen e saj, një lloj peshe duhet ta ketë!! Ylli me famë botërore thjesht nuk e kapërcen dot faktin që vendoset në një nivel me të ashtëquajturit yje të momentit, e që nuk e kanë pasur karrierën e tij.

Është e tmerrshme që jetojmë në këtë lloj bote. Mund të them me plot gojën se nuk kam shpenzuar as edhe 60 sekonda të jetës me ato shtëpiaket bla bla bla si Kim Kardashian. Nuk e kam parë show-n e tyre, nuk është për mua. Cfarë do të shkruajë Kimi në autobiografinë e sa, pyet këngëtari, që bëri një film porno dhe kështu u bë e famshme? Jo jo, preferoj ta kaloj mbi këto gjëra. Shko shkruaj një libër, krijo një pikturë, studio, këndo, bëj dicka është këshilla e tij për yllin e reality show-t.Previous ArticleNext Article