Përse u nda Gisele Bündchen nga Leonardo DiCaprio? Arsyeja do ta cmendë yllin hollivudian!!!

Aktori i famshëm u takua me supermodelen gjatë një spektakli mode dhe ajo ishte praktikisht, e fundit femër e një moshe të përshtatshme me të cilen ai është lidhur ( që prej atëherë e kemi parë vetëm me vajza të paktën një dekadë më të reja se ai). Linjën e preferencës për modelet ndërkohë, e vazhdon. Gisele po kështu ishte e vetmja e dashur që pati fatin ta shoqëronte beqarin e përjetshëm në ceremoninë e cmimeve Oskar, dhe e tille mbetet akoma edhe sot.

Një lidhje pra, pak më serioze se ato të përhershmet e Leos, por atëherë, përse erdhi ndarja?

Arsyeja që japin burime pranë Giseles do të ketë bërë aktorin të ndihet keq: nuk kanë pasur grindje apo gjëra të tilla, thonë ata, gjithë puna është se Gisele u mërzit ca nga ajo lidhje, ndaj dhe u largua. Ata patën një ribashkim të shkurtër, por që nuk zgjati shumë.Previous ArticleNext Article