Brenda 1-vjetorit të djalit të Vedat Ademi!

Një vit në parë, pikërisht më 11 nëntor 2017 kēngëtari Vedat Ademi u bë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Dorela mirëpritën djalin e Eren Nik, duke u bërë kështu prindër të dy djemve. Babi Vedati ka ndarë për ndjekësit në llogarinë e tij në instagram, fotot nga seti i ditëlindjes së parë të sykaltrit Eren.

“Yeahh unë jam 1 vjeç. Gëzuar ditëlindjen dashuria e babës. Zoti të dhëntë shëndet, paç fat e u bëfsh i mbarë. Të dua pafund”; ka shkruar kēngëtari nën postimin me foto nga ditëlindja e të birit.

Vedati dhe Dorela janë edhe prindër të Jon Art i cili është 6 vjeç.Previous ArticleNext Article