Kastro Zizo e paska seriozisht hyrjen në politikë?Ja cilës bashki i ka vënë syrin!!!

Është personazh mjaft i njohur në Shqipëri, dhe dihet po kështu sa troc i thotë gjërat. Ndaj deklarata e tij e fundit ndoshta duhet marrë seriozisht. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” , Kastro Zizo tha se do të kandidojë për kreun e Bashkisë Përmet, por do ta diskutojë këtë më parë me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi dhe kryesinë e LSI.

E ke seriozisht?  Epyeti Arian Cani duke iu referuar statusit në Facebook ku përmendej pikërisht kjo gjë. Dhe përgjigja ishte: “ Nuk e kam gallatë. U bë shumë vite që e mendoj“..  “ Ti më ke thënë dua të bëhem kryeministër, e mban mend?“, vazhdon Cani. Dhe replika ishte : “ U bë Edi Rama kryeministër, e unë po e po. Aq më tepër që jetojmë në realitetin shqiptar“ .

Previous ArticleNext Article