Ky fustan klasik i Kate Middleton duket po aq mirë sot sa kur e veshi për herë të parë, në 2012-tën!! 0

Kate Middleton di se cfarë të zgjedhë për të veshur, dhe ka nuhatje të pagabueshme edhe për gjërat të cilat nuk dalin nga moda!!  Gjatë Tusk Awards, në vitin 2012, ajo veshi një fustan të Jenny Packhamgown dhe e kombinoi me një cantë të së njëjtës ngjyrë!!

Dhe ka zgjedhur ta veshë sërish, duke u dukur po aq mirë sa herën e parë.

Fustani është një lloj homazhi për princeshën Diana, e cila mbajti dicka të ngjashme në 1985-tën, në premierën e Santa Claus: The Movie.

Previous ArticleNext Article