Si shpëtuan aktorët e famshëm Ashton Kutcher dhe Milla Kunis nga vrasësi në Kaliforni këtë javë!!

Ashton Kutcher e quan veten një njeri me fat; dhe pas të shtënave që shkaktuan vdekjen e 12 personave në fillim të javës në Thousand Oaks, të Kalifornisë, ka të drejtë ta thotë këtë.

Aktori tregoi përmes disa postimeve në Twitter se në të njëjtën ndërtesë ku ndodhi ngjarja, e shqja Milla Kunis i kishte organizuar festën e 40 vjetorit të lindjes.

E vetmja arsye përse jemi gjallë sot, tha ai, është se agresori zgjodhi një natë tjetër për të sulmuar në Borderline. Ashton më tej tha se lutet për viktimat dhe kërkoi reformën e ligjit të shumëdiskutuar të armëvë në Amerikë!!Previous ArticleNext Article