Diçka nuk “shkonte” me fustanin e Luanës mbrëmë, ja detaji që ra në sy

Luaja Vjollca në puntatën e djeshme të “Shiko kush Luan” kishte veshur një fustan të gjatë pas trupit në ngjyrë portokalli. Por diçka nuk ‘shkonte’ me fustanin dhe të bënte përshtypje një detaj i tij.Fustani ishte i stiluar me mëngë të gjata, si mëngë këmishe që mbërthehen te kyçi i dorës, por të çara në pjesën e parakrahut një model të cilin e kemi parë edhe më parë. Por ajo që ra më sy, ishte mënyra sesi prezantuesja kishte zgjedhur ta vishte: disi e veçantë dhe që se kishim ndeshur shpesh. Luana mëngët i kishte lënë të lëshuara dhe jo të mbërthyera pas krahut dhe mirë që e sqaroj vet se me siguri do kishin nisur spekullimet.

“Mos mendoni se i kam harruar por ky është trendi i ri”- u shpreh drejtuesja dhe autorja e emisionit “Shiko kush Luan” në fillim të programit.

Tani na mbetet të shohim nëse pasi e veshi Luana në këtë mënyrë a do të bëhet vërtet trend?!

Previous ArticleNext Article