Alban Ramosaj nuk mban dot lidhje afatgjata?? Ai e ka një shpjegim! 0

Këngëtari i pashëm është single, dhe kjo është mjaft për tu cuditur duke pasur parasysh se mund të konsiderohet një mashkull që i ka të gjitha!! Dhe reagimet padyshim janë ato të habisë.Kjo pyetje ka zënë vend edhe në rrjetet sociale, ku Albani, si mjaft aktiv që është, I ka kthyer përgjigje. Të admiroj shumë, a je aktualisht në një lidhje? Është një nga pyetjet dhe Ramosaj i kthehet po përmes Instagramit: “Jo, them se jam i mallkuar“!!  E rëndë pak edhe si shaka apo jo?

Previous ArticleNext Article