Cfarë dhurate të cuditëshme i bëri Diana djalit të saj për 13 vjetor, dhe përse!

Kur ishte 13 vjec, princi William mori një dhuratë të papritur nga e ëma, Diana. Ajo ishte tip i qeshur dhe kishte një marrëdhënie shumë të ngushtë me të bijtë.Edhe pse i ishte “ terhequr veshi“ shpesh herë nga Shtëpia Mbretërore sepse nuk i nënshtrohej rregullave, kur vinte fjala tek fëmijët, u përmbushte atyre të gjithë dëshirat, edhe ato më ekstravagantet. Dhe kur hyri në moshën e pubertetit, William mori një dhuratë, të cilën nuk e priste. Princesha kishte porositur per të birin një tortë në formë gjinjsh!!!

Ishte dicka e papritur, por dhe argëtuese. Në ceremoninë që kishte organizuar pastaj, kishte ftuar plot yje të kohës si Claudia Schiffer, Christy Turlington e Naomi Campbell, por edhe personazhe nga bota e Disney-it.

Previous ArticleNext Article