“Dance With Me” pa prezantuese! Alketa Vejsiu ngel në Itali 0

Prezantuesja e spektaklit të kërcimit “Dance With Me” në Tv Klan, Alketa Vejsiu ndoshta nuk do të jetë prezantuesja e mbrëmjes së sotme të spektaklit.

Vet Alketa përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se ajo ka humbur avionin për t’u kthyer nga Italia në Shqipëri e që momentalisht ndodhet në Firenze. 

View this post on Instagram

 

Kam humbur avionin dhe se di si i behet per sonte ne darke! Kush do ta prezantoje programin????

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

“Kam humbur avionin dhe se di si i behet per sonte ne darke! Kush do ta prezantoje programin????”- shkruan moderatorja, duke vendosur në pikëpyetje prezencën e saj këtë të hënë.

Previous ArticleNext Article