E dinit që Demi Moore ka shkuar dikur zbathur në People’s Choice Awards?

9 marsin e vitit 1993, Demi Moore dhe Bruce Willis (cifti I dekadës), buzëqeshnin në krah të njëri tjetrit teksa mbërrinin ne  edicionin e 19-të të  People’s Choice Awards. Ai mbante nje toksido të zezë, ajo një fustan të zbukuruar më gold, flokët e dredhur të zinj që shkëlqenin dhe në këmbë, vetëm byzylykë zbukurues e asgjë tjetër!!! Demi ishte zbathur!!

Ngjarja bëri bujë të madhe, sepse është tmerrësisht e pazakontë. Aktorja e shpjegoi kur mori cmimin atë mbrëmje përsenë e këtij gjesti: kishte ndrydhur gishtin dhe nuk “vishte dot këpucë“. Po kështu, nga fotot, kembët dukeshin shumë mirë!!!

Previous ArticleNext Article