E veshura më mirë e javës, është Zoe Kravitz, dhe fjongoja e saj gjigande!!

Kombinim fitues fustani i zi me temina dhe fjongon e madhe rozë në pjesën e shpinës. E bija e Lenny Kravitz ka arritur të rrëmbejë vëmendjen aq sa të shpallet e veshura më mirë e javës! Epo, në fund të fundit ishte një Yves Saint Laurent!Në këtë mënyrë, la pas Emily Ratajkowski me Oscar de la Renta

Taraji P. Henson me Brandon Maxwell

A$AP Rocky me  Gucci

Michelle Yeoh

Keira Knightley me Chanel

Priyanka Chopra

Nicole Kidman me Markus Lupfer

Tiffany Haddish me Peter Pilotto

Viola Davis me fustan Bibhu Mohapatra

Previous ArticleNext Article