Fundjava e VIP-ave: Ja ku janë arratisur personazhet e njohur 0 560

Fundjava për shumicën e personazheve ka një emërues të përbashkët: larg kryeqytetit dhe përditshmërisë. Edhe këtë fundjavë VIP-at kanë zgjedhur të arratisen jashtë kryeqytetit dhe madje edhe jashtë vendit. Shihni ku e kanë kaluar fundjavë:Marina Vjollca

Getoar Selimi

Luana Vjollca

Amarda Toska në kinema me të birin Joel

Olta Gixhari

Agnesa Vuthaj

Rudina Dembacaj

Gaz Paja

 

Previous ArticleNext Article